Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 726724

Lago di Garda na kole v pohodě

Termín: 13.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 12 990 Kč

Program

1.–2. den


Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Mori; odtud úvodní trasa do příjemného městečka Nago-Torbole (ruiny středověkého hradu), dále až k na pobřeží jezera, po kterém dojedeme až do Riva del Garda - významného centra severní části jezera (17 km); první koupání, pro zájemce možnost prodloužení trasy; přesun autobusem do kempu, ubytování.
3. den


Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole zemědělskou krajinou podél řeky Mincio s několika vodními díly, přes městečko Valeggio sul Mincio se zříceninou Castello Scaligero, dojezd do přístavu Peschiera del Garda (45 km).
4. den


Výlet bez kol: Romantická Verona  – město věčných milenců neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie, pozoruhodné historické centrum (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě).
5. den


Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu, fakultativně přejezd trajektem a prozkoumání východního břehu jezera.
6. den


Z přístavního městečka Peschiera del Garda na kole do starodávného Sirmione, které se rozkládá na špičce úzkého poloostrova v jižní části jezera (ruiny starověké římské vily Grotte di Catullo z 1. stol. př. n. l.; vodní hrad Scaligero) na kole až do kempu (33 km). 
7. den


Cyklistický okruh z kempu po cyklotrase do městečka Saló - hlavního střediska západního pobřeží jezera, odkud svého času Benito Mussolini řídil celou republiku (velkolepý chrám v pozdně gotickém stylu, arecheologické muzeum); hrad Castello Moniga z přelomu 10. - 11. století v Moniga del Garda (35 km).
8. den


Z Lonato del Garda (monumentální hradní komplex Rocca di Lonato, sídlo Casa di Podestá z 15. století ) po cyklotrase přes malebnou vesničku s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavního městečka Peschiera del Garda.
9.–10. den


Dopoledne vyklizení mobilhomů a odjezd z kempu na závěrečnou etapu na severu jezera - historické Arco (monumentální zřícenina středověkého hradu), po cyklostezce podél řeky Sarca, okolo Lago di Toblino až do Padergnone (24 nebo 40 km); naložení kol a odjezd do ČR.Stravování - snídaně
Po celou dobu pobytu se podávají snídaně, na místě připravované naším personálem. Večeře (viz služby za příplatek); lehké italské večeře v podobě pizzy, těstovin, salátů budou připravovány a podávány v restauraci přímo v kempu. Pro přípravu večeří můžete také využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restaurace.
Popis
Bydlet budeme v kempu u jezera ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem) V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené ložnice – 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s oddělenými lůžky (vlastní povlečení); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat.  Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt ložní prádlo (7 EUR/osoba - platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář). Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.). Vybavenost kempu: 2 bazény, dětské hřiště, multifunkční sportoviště (tenis, fotbal, stolní tenis, beach volejbal aj. s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek). Přímo v kempu restaurace, bar aj. Kemp se nachází přímo u pláže, kde jsou i kiosky s občerstvením.
Nástupní místa
Praha, Beroun, Plzeň
Cena zahrnuje
průvodce
doprava autobusem s cyklovlekem
7x mobilhome se snídaní
všechny výlety uvedené v programu
potřebné mapy
 pojištění léčebných výloh a stornopoplatků
Cena nezahrnuje
7x večeře – 2750 Kč
jednolůžkový pokoj povinný – 3700 Kč
13.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Snídaně
Autobus
-12 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fiemme/Obereggen
HotelLago di Garda na kole v pohodě
Základní cena
Termín13.09.2019 - 22.09.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...