Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 825577

Termín: 24.09. (Út) - 30.09. (Po) 2019

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 10 350 Kč

Popis zajezdu
U světoznámého jezera Lago di Garda (65 m n. m.) se prolínají Dolomity se světem slunce se středomořským klimatem a flórou. Toto jezero odhalíme na kole, lanovkou (i s kolem) i na vlastní kůži při každodenní koupeli. Naším působištěm je severní část jezera v okolí exkluzivního letoviska Riva del Garda. Tato oblast je atraktivní i pro necyklisty množstvím historických památek, restaurací a kaváren, přitahuje horolezce, bikery i sváteční pobřežní kochače. Projedeme cyklostezkou podél řeky Adige i údolím Valle di Ledro. Autobus nám pomůže bez větší námahy a proniknout do míst, která byste sami stěží objevili. Na vyhlídkovou trasu z masívu Monte Baldo vyjedeme lanovkou. Vychutnáme si rovinu podél vinohradů, světoznámých jablečných sadů a středověkých hradů v údolí Valle dei Laghi.
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1.–2. Noční přejezd busem do italského Trentina, na kole po cyklostezce podél řeky Adige přes městečka Rovereto, Mori, Nago k jezeru Lago di Garda a následně do hotelu (52 km). 3. Od hotelu po trase podél řeky Sarca do historického Arca a po vedlejších cestách přes rázovitou vesničku Canale (UNESCO) ke smaragdovému Lago di Tenno (570 m). Zpět kolem vodopádů Varone nebo náročnějším sjezdem přes Campi s vyhlídkovou pevností Monte Tombio (841 m) do Rivy k jezeru Lago di Garda a do Arca (45-48 km). Náročnější si mohou přidat 11 km při cestě k jezeru trasou přes chatu San Giovanni (1061m, 60 km). 4. Autobusem podél jezera do Malcesine, lanovkou i s koly na Monte Baldo (1752 m). Z vrcholu zvlněnou vyhlídkovou silničkou zpět k jezeru do města Garda s pěkným historickým centrem, pláží a přístavem (53/63 km). 5. Od jezera di Ampola k jezeru Lago di Ledro (860 m) s odbočkou k horské chatě s občerstvením a sjezd po zrušené silnici s tunely k jezeru Lago di Garda a opět do Arca (52/62 km). 6.–7. Údolím Valle dei Laghi kolem jezer Lago di Cavedine, Lago di Toblino a hradu Drena k Lago di Santa Messenza. Prodloužení výjezdem do vyhlídkového Ranza (30/46 km). Návrat do ČR. Profil: podél řek rovinatý, kolem jezera lehce kopcovitý, povrch cca 80% asfalt, 20% hladké štěrkové cesty po vedlejších silnicích a cyklostezkách.


TIP MTB: pro zdatné bikery máme připravené atraktivní MTB trasy!
Stravování

4x polopenze – snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech. Začíná večeří po 1. etapě a končí snídaní v den odjezdu.

Popis
Ubytování nemá žádný popis.4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v hotelu v obci Pietramurata (asi 15 km od jezera Lago di Garda), 1lůžkový pokoj za příplatek 1200 Kč/os./pobyt. Hotel je vybaven venkovním bazénem a zahradou s posezením. WiFi v hotelu za poplatek, možnost využití PC v recepční hale.

.
Nástupní místa
Beroun, Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Plzeň, Praha, Stará Boleslav, Turnov
24.09. (Út) - 30.09. (Po) 2019 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-10 350 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fiemme/Obereggen
HotelLago di Garda ze severu
dospělá osoba
Termín24.09.2019 - 30.09.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...