Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 433313

Hevíz - hotel Hélios***Wellness Taste ***

Termín: 20.10. (Ne) - 23.10. (St) 2019

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 160 Kč

  • Wellness
  • Dovolená u jezera
  • Animační program
  • Fitness
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale i v celé Evropě.  Je největší biologicky aktivní přírodní termální jezero světa. Vzdálenost z Prahy je při bližně 520 km.

 

Ubytování

 

hotel tvoří soubor 2 budov (Anna a Benjamin) a leží ve Wellness parku o rozloze 45 000 m2 a je vzdálen 500 m od léčebného jezera. V pokojích je koupelna, WC, TV, rádio, telefon, minibar a trezor. V hotelu je oddělení Beauty, které nabízí procedury, založené na účincích léčebné vody jako například trakce, bahenní a fluorové zábaly, podvodní masáže a elektroléčbu. Pro milovníky aktivního odpočinku jsou připraveny ZDARMA programy pod vedením sportovních animátorů  - ranní  a posilovací cvičení, cvičení pro seniory, cvičení páteře, stretching, respirační cviky, Chi-Kung, Pilates, Thera-Ball, Thera -Band, vodní cvičení, aqua fitness, aqua jogging, aqua stretching, 5 Tibeťanů, Nordic Walking, Power Walking a jízda na koni.

Stravování

polopenzi formou bufetu (možnost speciálních diet), polévkový bufet v poledne a welcome drink.

Cena zahrnuje

ubytování 2 dny/1 noc nebo 4 dny/3 noci, polopenzi formou bufetu (možnost speciálních diet) polévkový bufet v poledne,  neomezené používání lázní (jacuzzi, sauna, infračervená sauna, parní lázeň, zábavní lázeň, termální bazén,  nordic walking, posilovací chůze, výlety na kolech, v létě animační programy pro děti, pitnou kůru, každý večer živá hudbu v lobby baru, každý čtvrtek maďarský folklórní nebo operetní večer, pondělí - pátek ranní cvičení, vodní gymnastiku, každý pátek dietní poradnu, používání koupacího pláště, trezor, Wi-Fi, pojištění CK dle zákona. U pobytu na 4 dny/3noci je v  ceně je 1x relaxační masáž celého tělo (40 minut).

Cena nezahrnuje

 

lázeňskou /pobytovou/ taxu: cca 1,8 €/osoba starší 18 let/noc – platí se na místě.  

Doporučený výlet:

Město KESZTHELY s cca 21.000 obyvateli je nejlidnatějším střediskem u jezera BALATON (Blatenské jezero).  Leží na jeho západním břehu, jen 5 km od světově známého lázeňského městečka HÉVÍZ.  Keszthely má cca 750-letou historii. Je i místem, nejbohatším na historické a kulturní památky v oblasti a duchovním centrem celého blatenského regionu (gotický farní kostel na náměstí). Historické dědictví různých dob dotváří jedinečnou atmosféru města. Na pěší zóně v centru města zve k občerstvení řada příjemných restaurací a kaváren s místními specialitami a výtečným vínem. Dynamicky se rozvíjející město je živou turistickou destinací a oblíbeným letoviskem, které vítá své návštěvníky a láká i bohatou kulturní nabídkou. Každoročně se zde v letních měsících pořádají různé festivaly a kulturní akce. Stálou hudební událostí města je letní „Balaton fesztivál“ a podzimní „Balaton Ösz“.  Hostům Keszthely nabízí tři pláže, ideální na koupání, relaxování a slunění. Unikátem je jedinečný lázeňský ostrov, na kterém byl první lázeňský dům postaven již v roce 1864.

Nejznámější turistické zajímavosti: Zámek Festetics („Feštetič“) je nejvýznamnější historickou památkou města. Se svými 101 místnostmi je čtvrtým největším a nejkrásnějším aristokratickým sídlem v Maďarsku. Stavbu barokního zámečku zahájil Kristóf Festetics v roce 1745. Jednopatrovou budovu ve tvaru U rozšířil jeho syn Pál. Zámek slouží dnes jako zámecké muzeum Helikon. Jeho součástí jsou interiéry zámku s dobovým nábytkem a předměty, pocházející z 18. a 19. století. Přízemní sály nabízejí sbírku nejcennějších maďarských zbraní a velmi cennou zámeckou knihovnu, která obsahuje až sto tisíc svazků. Nenechte si ujít ani Muzeum kočárů, vystavující kočáry a saně královské rodiny. Budovu obklopuje krásná zahrada a anglický park s vodotryskem. V zahradě rostou starodávné stromy, mezi nimiž jsou některé i 400 let staré. Pod zámkem je vybudován sklepní systém, v němž od roku 2005 sídlí Dům balatonských vín, který nabízí prohlídky spojené s degustací.

Muzeum pořádá zajímavé výstavy s různou tématikou. V prostorách zámku se každoročně konají různé kulturní akce. Otevírací doba: 1.-30.6 a 1.9.-31.10 úterý až neděle 09.00-17.00 hodin, 1.7.-31.8. denně 09.00-18.00 hodin.

Meziměstskou nebo lodní dopravou se lze snadno přesunout i do sousedních historických městeček Szigliget a Badacsony, které jsou vyhlášeny svou vinařskou tradicí. Oblast Balatonu nabízí i řadu dalších příjemných míst, která se již těší na Vaši návštěvu.

17.10. (Čt) - 20.10. (Ne) 2019 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-4 280 Kč
Vybrat termín
18.10. (Pá) - 21.10. (Po) 2019 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-4 280 Kč
Vybrat termín
19.10. (So) - 22.10. (Út) 2019 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-4 280 Kč
Vybrat termín
20.10. (Ne) - 23.10. (St) 2019 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-3 160 Kč
Vybrat termín
21.10. (Po) - 24.10. (Čt) 2019 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-3 160 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Hevíz
HotelHevíz - hotel Hélios***Wellness Taste
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín20.10.2019 - 23.10.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...