Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 814182

Bavorsko-rakouský cyklorelax

Termín: 02.08. (Pá) - 04.08. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 5 550 Kč

Popis zajezdu
Malebná krajina lákající ke snění, stezky lemované gotickými kostelíky a kapličkami, ale také hospůdkami se zahrádkami. Bavorské pivo po etapě a pár vláčných temp v termálním bazénu – znáte snad příjemnější pojetí cykloturistiky? Po dvou pohodových bavorských venkovských etapách se můžete těšit na legendy mezi rakouskými cyklostezkami – Innskou a Podunajskou – a na kulturní perly – města Schärding a Pasov.
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem. Na kole z Landau na řece Isar oblíbenou cyklostezkou po trase zrušené železnice Bockerlbahn do Pfarrkirchenu, který je branou do „lázeňského trojúhelníku:“ Bad Füssing – Bad Griesbach – Bad Birnbach (54 km). 2. Z Pfarrkirchenu po cyklostezce Rottalradweg do lázní Bad Füssing s možností prodloužení po „Motýlí trase“ (40/64 km). 3. Z nádherného historického města Schärding kolem mohutného hradu Neuburg po cyklostezce lemující tok Innu do starobylého Pasova, odsud po Dunajské cyklostezce ke klášteru Engelhartszell (43 km), odjezd do ČR. Profi l rovinatý a zvlněný, asfaltové cyklostezky a silničky, výjimečně šotolina - vhodné i pro silniční kola.


TIP: po etapě navštívíme jeden či dva dny naším autobusem (v případě min. 8 zájemců) známé moderní termální lázně Bad Birnbach (vstupné cca 10 EUR).
Stravování

2x snídaně formou bufetu. Večeře a občerstvení v restauracích a zahrádkách na trase, v místě ubytování i v areálech lázní.

Popis
Ubytování nemá žádný popis.
2x v ***hotelu ve 2lůžkových pokojích se sprchou a WC, TV a možností připojení WiFi. Povlečení v ceně. 1lůžkový pokoj za příplatek 800 Kč/os./pobyt. 4lůžkový pokoj sleva 260 Kč/os./pobyt. Za zvýhodněnou cenu 10 EUR/den možnost využití wellness a fitness nabídky v sousedním studiu (2 sauny, infrakabina, masážní lehátko, posilovací stroje, různé kurzy, např. spinning, zumba…).
Nástupní místa
Beroun, Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Plzeň, Praha, Stará Boleslav, Turnov
02.08. (Pá) - 04.08. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-5 550 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelBavorsko-rakouský cyklorelax
dospělá osoba
Termín02.08.2019 - 04.08.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...