Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 780926

Benátky severu & Sprévská cyklostezka

Termín: 28.06. (Pá) - 30.06. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 4 990 Kč

Popis zajezdu
V rázovitém Spreewaldu, nazývaném pro svou síť vodních kanálů (celkem 850 km!) „přírodními Benátkami severu,“ vedou kanály a cyklostezky romantickými zákoutími a tvoří mnohdy jedinou přístupovou cestu k vesničkám. Zdejší obyvatelé - Lužičtí Srbové - si dodnes uchovali své tradice, architekturu a slovanský jazyk, jež nás bude doprovázet na dvojjazyčných nápisech. Pohodový zájezd nabízí dostatek času na návštěvy idylických hospůdek i projížďku na kanoi.
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem, na kolech centrem Spreewaldu přes Lübbenau a Burg do penzionu (40/67 km).2. Přírodně pestrý okruh Spreewaldem z Burgu přes Straupitz, Alt Zauche (srdce Spreewaldu) a Lübben (48/60 km), možnost projížďky na kanoi spletí kanálů. 3. Od penzionu malebným okruhem přes Briesen a Ruben do Burgu k termálním lázním, pro zájemce přídavek okruhem přes čapí vesnice západně od Burgu nebo kolem rybníků Peitzu (37/49/55 km). Návrat do ČR. Všechny etapy lze prodloužit - Spreewald nabízí několik set kilometrů cyklostezek! Rovinaté stezky s dobrým asfaltem. Etapy lze večer doplnit projížďkou k síti rybníků v Peitzu (“německá Třeboň“) s výbornými rybářskými hospodami (8/24 km). Profil rovinaté stezky s dorbým asfaltem.RELAXACE: v Burgu možnost návštěvy termálních lázní Spreewald Therme 15 EUR/2 h včetně sauny.


TIP INLINE: díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 304 lze kolo prostřídat s bruslemi. Vhodné též pro páry či skupiny s nestejnými zájmy.
Stravování

2x snídaně formou bufetu. Večeře v restauraci penzionu či v četných hospůdkách na trase.

Popis
Rodinný hotel/gasthof v obci Drehnow.Pokoje se sociálním zařízením.2x v penzionu ve Spreewaldu ve 2 a vícelůžkových pokojích s příslušenstvím. 1lůžkový pokoj za příplatek (resp. pokoj obsaz. 1 osobou) 300 Kč/os./pobyt. V penzionu k dispozici sauna (za poplatek) a restaurace. WiFi není k dispozici.
Nástupní místa
Jablonec, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Roudnice n. L., Stará Boleslav, Turnov, Ústí n.L.
28.06. (Pá) - 30.06. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Snídaně
Autobus
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelBenátky severu & Sprévská cyklostezka
dospělá osoba
Termín28.06.2019 - 30.06.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...