Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 816498

Po rovině napříč Alpami KLASIK

Termín: Není vybrán.

Popis zajezdu
Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček – ani Salcburk. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP – již na 200 zájezdů!
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem do Rakouska. Na kole podél řeky Saalach, která si razí cestu „Kamenným mořem“ Steinernes Meer, přes Maria Alm a Saalfelden (44-49 km). 2. Busem do sedla Pass Lueg, přes Hallein s třítisíciletou historií těžby soli do historického centra Salzburgu (40 km), zde čas na prohlídku či posezení, podvečerní návrat busem. 3. Busem ke Krimmelským vodopádům, s kopce a po rovině do Mittersillu (34 km, možnost ukončení etapy), Kaprunu, Zell am See a podél Zellerského jezera do penzionu (73 km). 4. Z ubytovny po cyklostezce podél hřebenu Vysokých Taur k soutěsce Kitzlochklamm (prohlídka) a do St. Johannu (47-53 km), návrat do ČR. Terén rovinatý (se dvěma krátkými stoupáními). Povrch: asfalt, krátké úseky jemná šotolina.


TIP: v rámci tohoto zájezdu lze z našeho ubytovacího místa zdolat i Grossglocknerskou panoramatickou silnici a další alpská sedla.Stravování

UBT i PEN: 3x polopenze (snídaně – obložené talíře, večeře o 3 chodech, bez obsluhy, česky hovořící personál), začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč.

Popis
Ubytování nemá žádný popis.
UBT: 3x ve 3–7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení a ručníky), 2lůžkový pokoj za příplatek 450 Kč/os./pobyt. K dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů) a stolní tenis. Povlečení možno zapůjčit na místě 6 EUR/osoba. Objekt vyhrazen jen pro CK TRIP.

PEN: 3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (asi 10 EUR/os.). Příplatek 1lůžkový pokoj (evt. obsazení pokoje 1 osobou) za příplatek 500 Kč/os./pobyt.
Nástupní místa
Benešov, České Budějovice, Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Stará Boleslav, Tábor, Turnov
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...