Dagmar Pazourková - Velotours s.r.o.,cestovní agentura,IČ:28070003

ID: 869064

Za krásami alpských jezer a jezírek

Termín: 11.09. (St) - 15.09. (Ne) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 050 Kč

Popis zajezdu
Po říčních, údolních i rovinatých jezerních cyklostezkách proniknete do nitra překrásné krajiny Solné komory, jakési jemné verze norských fjordů uprostřed nepřístupných hor. Spatříte jezera velká i hluboká, honosná nenápadná, jezírka melancholická, skrytá, romantická i tajemná. Zážitkem bude okruh spojující nejkrásnější jezera Hallstätter See, Grundlsee a Altauseer See s využitím nové cyklostezky kaňonem řeky. Horské cesty vás dovedou k alpským jezírkům s nezapomenutelnými panoramaty a harmonizující energií.
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Přesun busem do Rakouska, po cyklostezce mezi nejkrásnějšími jezery Solné komory – od Mondsee k Wolfgangsee (30 km). 2. Překrásný okruh z Bad Goisern k jezerům Altauseer See, Grundlsee, Toplitzsee a soutěskou Koppental po cyklostezce k Hallstattskému jezeru (45/61 km). 3. Z lyžařského střediska Obertauern v sedle Taur okruh k horskému jezírku Hundsfeldsee, sjezd do Untertauern a po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmaktu k aquaparku Therme Amadé (35 km), ukončení etapy nebo ještě dojezd 16 km do St. Martina (pouze u 21203 a 21204).
4. Okruh přes náhorní planinu Weitenau k horskému jezírku Seewaldsee s hospůdkou na břehu a po vyhlídkové silničce sjezd do lázní Bad Vigaun, zpět po „Solné a jezerní cyklostezce“ do historického Gollingu (30/47 km). 5. Volný den s relaxací u jezírka Seepark v St. Martinu či individuálním výletem na kole či pěšky k horské salaši nebo do údolí Lammertal (pouze u 21203 a 21204). 6. Z Ramsau úpatím Dachsteinu do údolí řeky Enns a po cyklostezce do Schladmingu, lanovkou na Planai a na kolech do romantického údolí Untertal s hospůdkami podél divoké horské řeky k 140metrovému vodopádu Riesachfall. Pěší výstup přes visutý most skrz vodopád k jezeru Riesachsee (2x1 h). Pozvolný sjezd soutěskou do historického Schladmingu (44 km). 7. Z Zederhausu údolím Riedingbachtal až k chatám Schliereralm a Königalm, dále přes St. Michael po Murské stezce k hradu Moosham do srdce Lungau – Mauterndorfu s hradem a hospůdkami (25/54 km, pouze u 21203 a 21204). 8. Na kole od Gosauského jezera s dech beroucím pohledem na ledovec Dachsteinu (UNESCO) sjezd k Hallstattskému jezeru a po Traunské cyklostezce se zajížďkou k romantickému Nussen See do cíle u nejkrásnějšího jezera Solné komory – Wolfgangsee (52 km). Terén: členitý, střídavě roviny podél jezer a řek, stoupání mezi jezery, povrch asfalt
a šotolina. Návrat do ČR.


RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 19 EUR/2 h. vč. sauny; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.
Stravování
servírované snídaně i večeře

4x; resp. 7x polopenze (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 150 Kč/os./1 polopenze). Nápoje za Kč.

TIP: možnost objednání svačin na etapu (40 Kč/1 svačina, objednávka i platba na místě).

Popis
Apartmány a studia různé skladby pro 2-8 osob s 2-4 lůžkovými ložncemi (Sleva 300 Kč/noc na přistýlce - rozkládací křeslo či gauč), vybavené kuchyňky, posezení, sat.TV (vč. českých programů), příslušenství. Povlečení v ceně zájezdu. V apartmánovém domě internet, stolní fotbal, společenská místnost (=jídelna, možnost posezení (nápoje za Kč i z vlastních zásob...)Příplatek za obsazení pokoje 1 osobou 500 Kč/os./noc.INFRASAUNA v domě.
4x; resp. 7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou a TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 300 Kč/os./noc na přistýlce, 1lůžkový pokoj za příplatek 500 Kč/os./noc. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Wifi zdarma. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.
Nástupní místa
Benešov, České Budějovice, Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Stará Boleslav, Tábor, Turnov
11.09. (St) - 15.09. (Ne) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-8 050 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelZa krásami alpských jezer a jezírek
dospělá osoba
Termín11.09.2019 - 15.09.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...